Міська громада закарпатського Виноградова отримає стратегію розвитку міста на 15-20 років

10 серпня в м. Виноградів в малому залі Виноградівської міської ради відбулася презентація старту проекту “Впровадження механізму довгострокового планування розвитку громади міста Виноградів Закарпатської області”, що реалізується спільно із Карпатським агентством прав людини “Вестед”.

Начальник відділу з питань управління майном міста Віктор Альошин повідомив, що міська рада разом з громадськими організаціями КАПЛ “ВЕСТЕД” та Західноукраїнським ресурсним навчальним центром реалізовуватиме спільний проект. З-понад 270 поданих проектів на конкурс програми “Об’єднуємося заради реформ (UNITER)” було відібрано тільки 27. Серед них і цей проект, за яким для громади м. Виноградова буде розроблено стратегічний план, створено у апараті виконкому центр управління стратегічним планом та узгоджено бачення майбутнього громади міста, району та області.

Регіональний координатор проекту Михайло Русанюк відзначив, що планування в окремих галузях міського управління на цей час є несистемним, тобто у врядуванні міста відсутній довгостроковий план розвитку, який міг би інтегрувати та узгодити окремі галузеві чи функціональні програми в єдину стратегію, керовану з єдиного управлінського центру. Таким чином, окремі програми чи проекти не можуть бути взаємно узгодженими, що призводить до нераціонального використання стратегічних ресурсів громади і втрати часу. Саме тому виникла ідея розробити спільну стратегію розвитку міста на 15-20 років.

“Ми готуємось розпочати у вересні активну роботу з громадськістю міста та відкриті до пропозицій щодо вироблення місії, бачення та визначення пріоритетів міста”, -зазначив С.З. Бочкай, міський голова, — “Залучення громадян до управління є одним із наріжних каменів громади, і тут ми не маємо схибити”.

Проект “Впровадження механізму довгострокового планування розвитку громади міста Виноградів Закарпатської області” реалізується Карпатським агентством прав людини “Вестед” в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Східна Європа.

Реалізація компоненту “Підтримка місцевих ініціатив” програми “Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду “Відродження”.

Матеріали до заходу та фотоілюстрації можна взяти в офісі організації або за запитом на ws@tes.org.ua

Контактна особа: Русанюк Михайло, тел. 80506783664.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: