Міністерство оборони України створило платформу для волонтерів, що займаються ЗСУ і ТРО

Міністерство оборони України у колаборації з YouControl та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” створили онлайн платформу “Люди для України” .

Мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії усіх волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО. Платформа дозволить фахівцям Міністерства Оборони України в реальному часі відстежувати можливості волонтерів по закриттю конкретних потреб для армії. 

Як працює платформа   

Волонтери реєструються на платформі people4ua.com. Далі – швидка верифікація через BankID задля унеможливлення ризиків шахрайства та випадків ДРГ. Волонтер заповнює коротку анкету: яку допомогу готовий надавати, в яких об’ємах, у якому населеному пункті, як швидко може закрити потребу. Для зручності потреби розбиті за категоріями: одяг, харчування, транспорт, житло, грошова допомога тощо.

Маючи відповідну інформацію, координатори МОУ можуть оперативно закривати нагальну потребу. Платформа дозволяє автоматизовано розподіляти допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша та скоординувати логістику для найшвидшої доставки товарів і послуг. Міністерство оборони України закликає усіх волонтерів зареєструватися на платформі, вказавши, яку допомогу ви готові надавати, в якому з населених пунктів та коли.

Переваги волонтерства на платформі «Люди для України»

  • Це найшвидший спосіб передати допомогу туди, де вона потрібна!

Поки ви робите 50 дзвінків, щоб вийти на потрібний контакт, модератори платформи вже знають де і яка допомога потрібна саме зараз, тож зв’язують необхідні контакти за лічені хвилини.

  • Дозволяє уникнути хаотичних закупів

Уявіть, що ви вже соті сьогодні, хто питає за 5 карематів в одного продавця. Централізовані закупки дозволяють зняти навантаження на продавців і фонди допомоги, а також будувати більш оптимальну логістику та відвантажувати допомогу партіями, а не поштучно.

  • Дозволяє уникнути шахраїв

На жаль, війна час, коли шахрайство також активізується. Щоб запобігти махінаціям та фальсифікаціям, реєстрація та вхід до платформи відбуваються лише після ідентифікації та перевірці волонтерів. Модератори платформи залишають за собою право відмовити у реєстрації на платформі будь-кому, хто не може довести чесність своїх намірів, не пояснюючи причини.

  • Це офіційне підтвердження від МОУ про те, що кошти та допомога передані за призначенням

Спеціалісти МОУ особисто координують надання та отримання допомоги та звітують про успішну реалізацію на платформі. Ви можете переглянути статус наданої вами допомоги (запит на надання допомоги, підтвердження по факту отримання тощо) прямо в особистому кабінеті.

  • Це об’єднання небайдужих громадян

Українці – найбільша та найпотужніша сила України. Кожен з нас – крапля в океані, але разом ми перетворюємося на надпотужніший рушій, що здатний вирішити будь-яке завдання.
Платформа “Люди для України” створена саме для того, аби об’єднати всіх волонтерів та спрямувати їх силу туди, де вона найбільше потрібна. Це – координаційний волонтерський центр МОУ, що розподіляє допомогу по всій Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: