Мільйони на інвалідах

11 березня 2015 року о 15:00 в приміщенні Майдан Прес Центр (м. Київ, вул. Інститутська 22/7, 5-й під’їзд) відбудеться прес-конференція, мета якої висвітлити корупційні схеми та операції, які Міністерство соціальної політики застосовує у регулюванні діяльності протезної галузі України. Захід організовує ГО «Підмога.інфо» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

11 березня 2015 року о 15:00 в приміщенні Майдан Прес Центр (м. Київ, вул. Інститутська 22/7, 5-й під’їзд) відбудеться прес-конференція, мета якої висвітлити корупційні схеми та операції, які Міністерство соціальної політики застосовує у регулюванні діяльності протезної галузі України. Захід організовує ГО «Підмога.інфо» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Проблеми протезування в Україні набули особливої актуальності протягом останнього року через АТО та отримали широкий резонанс завдяки ініціативам волонтерів, громадських активістів та членів новоствореної Експертної Групи з питань протезування Громадської Ради при Фонді соціального захисту інвалідів.

 Учасники конференції дадуть відповіді на запитання:

–   за якими корупційними схемами Мінсоцполітика витрачає державні кошти;

–   чому не вистачає коштів на якісні протези;

–   скільки державних коштів витрачається на подвійну сертифікацію,

–   хто і скільки на цьому заробляє;

– як через це обмежується конкуренція протезних підприємств України;

– як така ситуація відображається на людях з інвалідністю та платниках податків України.

Спікери:

Олексій Краснощоков,  громадський діяч, Голова Ради ГО «Підмога.інфо», Голова Експертної Групи з питань протезування Громадської Ради при Фонді соціального захисту інвалідів;

Олександр Морозов, консультант «Українського центру реабілітації ветеранів Афганістану»;

Денис Осмоловський, юрист,  Голова ГО «Правова допомога 3222».

Запрошені:

Айварас Абромавичус, Міністр економічного розвитку і торгівлі України;

Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби України;

Павло Розенко, Міністр соціальної політики України;

Віктор Шокін, Генеральний прокурор України;

Валентин Наливайченко, Голова Служби Безпеки України;

Микола Бараш, в.о Голови Антимонопольного комітету України;

Сергій Артюх, директор Фонду соціального захисту інвалідів.

Метою проекту «Підмога.інфо», що здійснюється  БО «БФ «Підтримка України» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження»  є створення сучасної та прозорої протезної галузі в Україні, надання повної інформації про протезування в Україні, розробка та втілення дієвого механізму виконання комплексного протезування для військових та інших громадян України, які постраждали під час військових дій на сході України; сприяння зміні українського законодавства та усуненню корупційних схем з метою якісного, вчасного та повного забезпечення всіх категорій населення, що потребують протезування, технічними засобами реабілітації силами та за рахунок держави.

Контакти:  Катерина Сторожук, 0631895986, storozhuk@pidmoga.info

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: