Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС

27 листопада об 11:00 у Києві (ІА “RegioNews”, вул. Хрещатик, 10-Б) відбудеться прес-конференція “Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС”

27 листопада об 11:00 у Києві (ІА “RegioNews”, вул. Хрещатик, 10-Б) відбудеться прес-конференція “Міліція очима громадян: нові методи оцінки ефективності роботи МВС”. Захід проводить Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу йтиметься про зміну підходів до оцінювання діяльності української міліції, а також про те, наскільки жителі України довіряють МВС та чи безпечно вони почуваються у своїй країні.

Під час прес-конференції буде презентовано результати першого в Україні масштабного соціологічного опитування “Оцінювання міліції за допомогою громадської думки”, яке провів Харківський інститут соціальних досліджень спільно з Міністерством внутрішніх справ.

Учасники:
– експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов;
– начальник управління зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ Володимир Поліщук;
– директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.

Контакти:
Харківський інститут соціальних досліджень
097 104 38 02

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: