Миколаївцям пропонують контролювати послуги ЖЕКів

Фонд розвитку міста Миколаєва пропонує ініціативним мешканцям будинків комунальної власності перевірити кількість і якість послуг з утримання будинку, які надав ЖЕК за 2012 рік та/або попередні періоди

Фонд розвитку міста Миколаєва пропонує ініціативним мешканцям будинків комунальної власності перевірити кількість і якість послуг з утримання будинку, які надав ЖЕК за 2012 рік та/або попередні періоди. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Після відповідного навчання зацікавлених мешканців буде здійснено моніторинг виконання умов тристороннього договору – між переможцем конкурсу з визначення постачальника послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, департаментом ЖКГ й управлінням комунального майна Миколаївської міськради.

Для участі в проекті потрібно заповнити анкету та надіслати її на адресу frgn@ukrpost.ua до 10 жовтня.

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: