Миколаївському виконкому пропонують унормувати утримання будинків і прибудинкових територій

Експерти Фонду розвитку міста Миколаєва, ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” й Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України підготували проект рішення Миколаївського міськвиконкому “Про впорядкування надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у м. Миколаєві”

Експерти Фонду розвитку міста Миколаєва, ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” й Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України підготували проект рішення Миколаївського міськвиконкому “Про впорядкування надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у м. Миколаєві”. Документ розроблено за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Фахівці проаналізували місцеву нормативну базу, в тому числі й на предмет наявності механізмів впливу громадськості на надання житлово-комунальних послуг і їхню якість. При розробці документу було враховано досвід інших міст, де аналогічні рішення вже працюють.

Проект рішення пройшов громадські слухання, отримав схвалення на засіданні експертно-громадської ради при Миколаївському міськвиконкомі, на 7-й всеукраїнській науково-практичній конференції “Громадський контроль у житлово-комунальній сфері: роль органів самоорганізації населення”, здобув підтримку фахівців Мінрегіонбуду, представників органів місцевого самоврядування та громадськості інших областей України.

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: