Миколаївські учні обговорили авторське кіно

У Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова відбувся спільний перегляд та обговорення європейського кіно

У Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова відбувся спільний перегляд та обговорення європейського кіно. Захід пройшов у межах проекту “Проведення серії відеозустрічей із представниками країн ЄС із питань освітніх обмінів, економічного та соціального розвитку”, який реалізує Центр європейської інформації у Миколаєві за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході взяли участь учні старших класів середніх шкіл №7 і №13 Миколаєва. Для перегляду було запропоновано так зване авторське кіно “Квиток на поїзд” (“Tickets”) 2005 року.

Після перегляду учні обговорювали такі питання:
– що вразило, на що звернули увагу, про що хотілося б висловити думку;
– які обставини спонукали успішного та благополучного бізнесмена подивитися на оточення іншими очима;
– що змінилося в поведінці хлопців із Шотландії після того, як вони дізналися про історію сім’ї біженців;
– чим ризикували молоді хлопці-вболівальники та сім’я біженців за відсутності квитка;
– як можна сприймати поїзд у контексті європейської інтеграції.

Учасники заходу також дізналися про створений Центр європейської інформації у Миколаєві, про його послуги та плани організаторів на майбутнє.

Контакти: Центр європейської інформації у Миколаєві, Наталія Моісеєва, (0512) 37 34 92, eurocentre_mk@ukr.net; Тетяна Голубєва, (0512) 36 08 08, holtatal@yandex.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: