Миколаївські школярі знайомилися із Європейським Союзом

30 листопада 2010 року в Центрі європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся інтерактивний семінар для шкільної молоді “Єврокараван”. Про це повідомили представники ЦЄІ м. Миколаєва.

Метою семінару організатори ставили надання школярам м. Миколаєва інформації про Європейський Союз – про мету, історію, засади його створення, хвилі розширення, європейські цінності та взаємини Європейського Союзу з Україною.

На семінарі були присутні учні 10-го класу середньої школи № 13 м. Миколаєва. Вони подивилися відеоролик про ЄС з коментарями та інформацією від організаторів заходу.

Потім взяли участь у вікторині, в якій, зокрема, були наступні питання:

  • Коли святкують день Європейського Союзу?
  • Як називається Гімн Європейського Союзу?
  • Від чого залежить вага голосу країни у Раді ЄС?
  • Які країни мають статус кандидатів на вступ до Європейського Союзу?
  • Які країни- члени ЄС є сусідами України на суходолі?

 

У наступній частині семінару школярі передивились CD-ролик про об’єкти історико-культурної спадщини Європи. “Діти немов побували на екскурсії по видатних історичних архітектурно-культурних місцях Європи, усвідомили необхідність збереження історичної та культурної спадщини України”, – говориться у прес-релізі ЦЄІ м. Миколаєва.

Додаткову інформацію про захід та про майбутні заплановані заходи ЦЄІ можна отримати у Моісеєвої Наталії, тел. (0512) 37-34-92, eurocentre_mk@ukr.net та Голубєвої Тетяни (0512) 36-08-08, holtatal@yandex.ru.

***

Центр європейської інформації створено Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з і на базі ОУНБ ім. О. Гирьова та входить до мережі Центрів європейської інформації, що підтримуються Європейської програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві – забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. З інформацією Центру європейської інформації у Миколаєві можна ознайомитись на веб-сайті Центру http://www.reglibrary.mk.ua/ins/pages/evro/index.html та веб-сайті газети „Южная правда” http://www.up.mk.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: