Миколаївські бібліотекарі навчаються у Школі е-врядування

26 травня розпочалося навчання працівників Централізованої бібліотечної системи для дорослих Миколаєва у Школі е-врядування

26 травня розпочалося навчання працівників Централізованої бібліотечної системи для дорослих Миколаєва у Школі е-врядування. Навчання організував Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж травня-червня 48 фахівців оволодіють навичками тренерів-консультантів Центрів обслуговування громадян. Центри відкрито в 18 бібліотеках Миколаєва за міською програмою “Електронне врядування й електронна демократія в місті Миколаєві на 2010-2015 роки”. Центри надають комплекс Інтернет-послуг для населення: доступ до публічної інформації, інтерактивне спілкування з владою, навчання інформаційної грамотності та підвищення рівня інформаційної культури.

Курс навчання у Школі е-врядування розроблено на основі навчальної програми Української бібліотечної асоціації “Бібліотеки й електронне урядування” та розраховано на 9 практично орієнтованих семінарів для двох груп слухачів. Навчальні семінари включатимуть лекційні та практичні заняття, тренінги, обговорення, роботу в малих групах, “мозкові штурми” тощо.

Після закінчення Школи фахівці навчатимуть інструментів е-врядування мешканців міста, надаватимуть їм практичну та методичну допомогу.

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: