Миколаїв відсвяткував День міста вуличною акцією “Відкрите світу європейське місто Миколаїв”

12-13 вересня 2009 року у м. Миколаєві на вулиці Радянській біля Каштанового скверу пройшла вулична акція “Відкрите світу європейське місто Миколаїв” у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, підтриманої Міжнародним фондом “Відродження”.

Організатор акції — Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА “Від спільного бачення – до спільних дій”, Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького.

Акція направлена на усвідомлення мешканцями міста Миколаєва та Миколаївської області європейської ідентичності та європейських перспектив розвитку регіону та приурочена до святкування Дня міста і 220-річчя Миколаєва.

Під час акції здійснювалось опитування городян “Схожості та відмінності Миколаєва та європейських міст”, в якому взяли участь волонтери – студенти Чорноморського державного університету ім. П.Могили.

На акції жителі міста і гості могли поспілкуватись з Волонтерами Корпусу Миру США в Україні Чарльзом МакКонеллом та Луїзою Барбер, які працюють в Миколаєві за проектом “Розвиток громад”; дізнатись про діяльність Англійського розмовного клубу та Заочного абонементу Гете-Інституту (Німецького культурного центру в Україні), які діють в Центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького.

Під час акції проходив скриньковий збір коштів на благоустрій дворику обласної дитячої лікарні, арт-години малювання на фліпчарті “Моє місто — європейське”, розповсюджувались інформаційні матеріали, присвячені темі європейської ідентичності Миколаєва, оголошення про фотоконкурс для молоді “Фотоекспрес Миколаїв-Європа” та конкурс творів для школярів на тему “Що значить “бути європейцем”? Наскільки ми, миколаївці, є європейцями”?

Подібну вуличну акцію до Дня міста організатори проводять вже в четвертий раз. За традицією під час акції місцеві соціально активні громадські організації – партнери Центру соціальної активності та партнерства, що діє в бібліотеці, знайомили городян зі своєю діяльністю.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: