Миколаєвом пройшов Європарад

У Миколаєві пройшов Європейський парад, приурочений до святкування Днів Європи

14 травня в Миколаєві пройшов Європейський парад, приурочений до святкування Днів Європи. Захід організувала ГО “Європейська молодь України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У колоні несли прапори України, Євросоюзу та всіх 27 держав – членів ЄС. У національних костюмах ішли представники культурних і мистецьких колективів, вистукував ритми колектив барабанщиць, а з динаміків лунала інформація про віхи становлення ЄС, його склад і місію.

Голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра висловив сподівання, що вже найближчим часом буде підписано угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Крім нього, у заході брали участь посли європейських держав – Франції, Фінляндії, Нідерландів, Бельгії, заступники послів Німеччини, Великої Британії, Угорщини, Литви, Словаччини, Словенії, Швеції, генеральні консули Польщі, Болгарії, Румунії, Посол і національний координатор ОБСЄ в Україні і представник Європейського інвестиційного банку в Україні.

Європаради також відбудуться в Києві (21 травня), у Черкасах (29 травня) та в Запоріжжі (орієнтовно 4 червня).

Контакти: ГО “Європейська молодь України”, 050 374 30 87, 093 201 85 13, euro_youth@ukr.net

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: