МФВ у Луцьку, Рівному та Житомирі

Міжнародний фонд "Відродження"  запрошує на зустрічі-презентації своєї діяльності у Луцьк (9 квітня),  Рівне (10 квітня) та Житомир ( 11 квітня). Під час зустрічей відбудеться презентація  програмної діяльності Міжнародного фонду "Відродження", його програм та конкурсів для громадських організацій України на 2008 рік. Також можна буде отримати інформаційні матеріали  та вичерпні відповіді на всі питання безпосередньо від керівників програм та менеджерів фонду. Окрім презентації програмної діяльності МФВ учасники зустрічі дадуть відповіді і на питання, що виникають при написанні проектів до МФВ.

Міжнародний фонд “Відродження”  запрошує на зустрічі-презентації своєї діяльності у Луцьк (9 квітня),  Рівне (10 квітня) та Житомир ( 11 квітня). Під час зустрічей відбудеться презентація  програмної діяльності Міжнародного фонду “Відродження”, його програм та конкурсів для громадських організацій України на 2008 рік.

Також можна буде отримати інформаційні матеріали  та вичерпні відповіді на всі питання безпосередньо від керівників програм та менеджерів фонду. Окрім презентації програмної діяльності МФВ учасники зустрічі дадуть відповіді і на питання, що виникають при написанні проектів до МФВ.

Передбачається також проведення тренінгу з написання проектів (Житомир).

Учасники зустрічі:

Христина Басіліяменеджер зі зв’язків з громадськістю МФВ

Олексій Орловський – директор програми “Посилення впливу громадянського суспільства”

Тетяна Кухаренко–  менеджер програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів”

Дмитро Шульга – старший менеджер  Європейської програми

Лілія Баран – координатор програми “Засоби масової інформації”

Ліана Мороз – координатор проектів програми “Верховенство права”

Андрій Когут – менеджер проектів

До участі запрошуються представники громадських організацій та ЗМІ.

Місце проведення у Луцьку: конференц-зала готелю “Україна” (м. Луцьк, вул. Словацького, 2. Початок зустрічі о 14.00.

Організатор зустрічі:Асоціація захисту прав молоді Волині. Контактна особа: Юлія Бєловицька, тел. (03322) 48312.

Місце проведення у Рівному: Рівненська обласна наукова бібліотека,  актова зала (м. Рівне, пл. Короленко 2. Початок зустрічі о 10.00.

Організатор зустрічі: Фундація імені князів-благодійників Острозьких. Контактна особа: Оксана Краплич, e-mail: pbof@vrc.rv.ua т/ф. (0362) 246176, моб. 80503392586

Місце проведення у Житомирі: м. Житомир, Обласна державна адміністрація, майдан С. Корольова, 12, 1 пов. (актова зала). Початок зустрічі о 10.00.

Організатор зустрічі: Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив. Контактна особа: Олександр Чернюк, тел. 0412 41-89-82, 097 919 69 78. E-mail: zocmi@yahoo.com

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: