МФВ оголошує конкурс на заміщення посади контент-менеджера

У 2009 році Фонд поставив для себе нову мету – стати найбільш відкритим фондом для громадських організацій в Україні. В ідеалі ми бачимо Фонд, який існуватиме як інструмент для сприяння організаціям громадянського суспільства країни, через який саме громадянське суспільство максимально повноправно та самодіяльно розподіляє кошти, які воно отримує для власної діяльності та розвитку. У цьому зв’язку Фонд оголошує конкурс на заміщення  посади контент-менеджера МФВ.

Міжнародний фонд “Відродження” – національна фундація, що входить до мережі фондів, заснованої відомим фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. МФВ є благодійною організацією, що має на меті фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

У 2009 році Фонд поставив для себе нову мету – стати найбільш відкритим фондом для громадських організацій в Україні. В ідеалі ми бачимо Фонд, який існуватиме як інструмент для сприяння організаціям громадянського суспільства країни, через який саме громадянське суспільство максимально повноправно та самодіяльно розподіляє кошти, які воно отримує для власної діяльності та розвитку.

Для цього МФВ будує систему більш ефективного Інтернет-зв’язку з громадянським суспільством (стратегічну комунікацію), яка спрямована на широке залучення представників та організацій громадянського суспільства до планування програмної діяльності (програмних пріоритетів), до більш активної участі у плануванні поточної діяльності Фонду (конкурси, тендери), до он-лайн оцінки результатів підтриманих проектів, консультацій тощо. Фонд радикально оновлює свій веб-сайт із наміром перетворити його на портал стратегічної комунікації з громадськими організаціями країни та зарубіжжя.

У цьому зв’язку Фонд оголошує конкурс на заміщення  посади контент-менеджера МФВ.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта.
  • Знання та досвід роботи з системами управління контентом.
  • Знання та досвід роботи за наступними напрямками: підтримка   веб-сайтів; робота в середовищі Windows XP/Vista, Internet, MS Office. Робота з  Wiki.
  • Добре володіння українською, російською та англійською мовами.
  • Вміння виконувати кілька завдань одночасно та в досить динамічних умовах.
  • Комунікабельність та вміння спілкуватися.
  • Бажано знання третього сектору України або наявність досвіду роботи у ньому.

Посадові обов’язки включатимуть:

  • Поточне наповнення та оновлення інформації Інтернет-сайту МФВ: підготовка, збір та розміщення у відповідних рубриках інформації, наданої  працівниками та грантерами МФВ, про заходи організовані/ підтримані МФВ, оголошення про конкурси МФВ, підтримані проекти, програмні стратегії тощо;
  • Редагування, модерація та переклад матеріалів для розміщення на веб-сторінці МФВ;
  • Ведення, модерація, наповнення та оновлення внутрішніх веб-сайтів МФВ.

Фінансове винагородження за виконання посадових обов’язків  – конкурентноспроможнє.

Для участі у конкурсі, будь ласка, не пізніше 15 червня 2009 року надішліть свою детальну автобіографію (Сurriculum vitae) українською та англійською мовами й мотиваційний лист на адресу:

Басілії Христині, Міжнародний фонд “Відродження”, Україна, 04053, Київ, вул. Артема, 46. т./ф. (044) 486 76 29

Документи електронною поштою, будь-ласка, надсилайте на адресу: basiliya@irf.kiev.ua

Тільки кандидати, які пройдуть конкурс СV будуть запрошені на співбесіду до 25 червня 2009р.

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: