МФВ оголошує конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує Конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Знімай рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні»”.

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Знімай рожеві окуляри! Забезпечення права на знеболення важкохворих пацієнтів в Україні»”.

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів всіх вікових категорій із захворюваннями, які загрожують життю або обмежують життя, та членів їх родин, забезпечує надання медичної, соціальної, психологічної та духовної допомоги в період хвороби, збереження гідності пацієнта та підтримки родини.

Мета конкурсу – підтримати ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2017 році, що відзначається у другу суботу жовтня,  спрямовані на покращення поінформованості суспільства щодо прав людини на отримання якісної паліативної допомоги та адекватного знеболення всіма категоріями населення.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні.

Пріоритети конкурсу:

  • привернення уваги місцевих громад до проблем пацієнтів, які мають невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги;
  • консолідація зусиль громад для прийняття системних рішень щодо забезпечення важкохворих пацієнтів якісною медичною допомогою;
  • проведення широкої інформаційної кампанії в межах відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги в рамках інформаційної кампанії «Час зняти рожеві окуляри»;
  • залучення додаткового фінансування для підтримки установ та організацій, що надають паліативну допомогу в конкретній громаді.

Зверніть увагу, що програма не підтримуватиме проектів, спрямованих на закупівлю медичного обладнання та медикаментів. Кожна організація може подати на конкурс тільки один проект.

Програма забезпечить усіх грантоотримувачів інформаційними матеріалами щодо паліативної допомоги (листівки, буклети). Переможців конкурсу буде запрошено на зустріч грантоотримувачів у Києві.

Термін виконання проекту не повинен перевищувати 2 місяців.

Загальний бюджет конкурсу — 814 500 грн.

Максимальний розмір гранту — 80 000 грн.

Останній термін подання проектів – 30 червня 2017 року.

Результати конкурсу буде оголошено до 21 липня 2017 року.

Детальніше про конкурс за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: