АНОНС: 3 липня представлення міжрегіонального мистецького проекту «МЕЖА»

Проект відбуватиметься у форматі короткострокових резиденцій у віддалених містах України - Ужгорода та Слов’янська - заради діалогу з місцевими жителями. Завдання резиденцій — створити умови, за яких люди почнуть говорити про свої межі.

У понеділок, 3 липня, відбудеться прес-брифінг з представлення мистецького проекту «Межа», що відбуватиметься у форматі короткострокових резиденцій у віддалених містах України – Ужгорода та Слов’янська – заради діалогу з місцевими жителями. Завдання резиденцій — створити умови, за яких люди почнуть говорити про свої межі.

Ідея проекту виникла під час подорожей до Донбасу. Брак діалогу між людьми з різних частин України та різних поколінь провокує поглиблення непорозуміння один з одним і втрату відчуття єдності. Найбільший потенціал для побудови порозуміння має діалог через мистецтво.

Куратори проекту пропонують розпочати розмову про Межу/Межі через бачення садівників, адже побудова садів певним чином віддзеркалює соціальні та політичні орієнтири людей. У рамках резиденцій відбудеться діалог між жителями Слов’янська і Ужгорода у вигляді конкурсу «Битва садівників» та через показ фільму Віталія Манського «Рідні» з подальшою дискусією.

Час: 3 липня, початок о 12:00.

Місце: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, (Український дім на Європейській площі), Український кризовий медіа-центр

Спікери:

–    Женя Кулеба, керівниця проекту «Межа»;

–    Алевтина Кахідхе, кураторка резиденцій у Слов’янську та Ужгороді;

–    Анна Паленчук, директорка продакшн-компанії 435 FILMS та продюсерка фільму «Рідні».

Проект «Межа» є одним із 18 проектів-переможців конкурсу «Культурна дипломатія заради діалогу» Міжнародного фонду «Відродження. Проект здійснює громадська організація «Місто-сад» за підтримки програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Фонду.

Додаткова інформація та акердитація ЗМІ: Знаткова Юлія, менеджерка проекту «Межа», +38 050 211 31 59, julia.znatkova@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: