Мешканцям Рубіжного правову допомогу надає мобільна група

109 мешканців міста Рубіжне (Луганська область) отримали юридичну допомогу завдяки діяльності мобільної групи “Громадянська Адвокатура”

109 мешканців міста Рубіжне (Луганська область) отримали юридичну допомогу завдяки діяльності мобільної групи “Громадянська Адвокатура”. Її роботу координує ЛОО “Громадська платформа” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Основне завдання мобільної групи “Громадянська Адвокатура” – запобігання корупційним діянням чиновників, порушенням прав людини й відновлення цих прав для осіб, чиї права було порушено, шляхом створення групи швидкого реагування через надання безкоштовної правової та іншої необхідної допомоги – послуг юриста, консультацій і роз’яснень із правових і процесуальних питань”, – розповіли активісти.

Починаючи з жовтня 2012 року, “Громадянська Адвокатура” здійснила 116 виїзних консультацій, а також надавала правові послуги особам, які бажали звернутися до правоохоронних органів чи місцевої влади.

“Більша частина звернень до “Громадянської Адвокатури” – це справи, пов’язані з питаннями соціального забезпечення (соціальні пільги та пенсійні виплати, які передбачено для вразливих верств населення) – 30%, адміністративні права (підготовка заяв, скарг, запитів, листів, оформлення адміністративних позовів про перерахунок пенсій, суми соціальних виплат тощо) – 25%, житлові питання (пільги щодо оплати комунальних послуг, права громадян на житло, відшкодування витрат на ремонт житла, звернення до ЖЕК тощо) – 20%, сімейні права (розлучення, опіка та піклування) – 10%”, – розповіли у “Громадській платформі”.

В організації зазначили, що мобільна група також збирає інформацію про потреби й головні проблеми мешканців Рубіжного. Незабаром буде опубліковано відповідне дослідження.

Контакти:
ЛОО “Громадська платформа”
Сергій Кошель
066 269 83 65
office@ngo-ua.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: