Мешканцям Рубіжного надають юридичну допомогу онлайн

У місті Рубіжне (Луганська область) працює безкоштовна юридична онлайн-приймальня

У місті Рубіжне (Луганська область) працює безкоштовна юридична онлайн-приймальня. Її створила ГО “Громадська платформа” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Юридичні послуги онлайн дають змогу отримати швидку та якісну допомогу без необхідності їхати до юриста. Досі в Рубіжному практично не було подібних методик надання інтерактивних юридичних консультацій”, – розповіли у “Громадській платформі”.

За словами організаторів, кожен відвідувач веб-сторінки “Юридична приймальня” на сайті “Громадської платформи” (http://ngo-ua.org/) має змогу звернутися до робітників консультаційного пункту та безкоштовно отримати кваліфіковану юридичну допомогу з різних галузей права та допомогу у складанні позовів і заяв. Усе відбувається в режимі онлайн або через електронну адресу.

Громадські активісти також повідомили, що послугами юридичної онлайн-приймальні вже скористалися 76 мешканців міста.

Контакти:
ГО “Громадська платформа”
Сергій Кошель
066 269 83 65
office@ngo-ua.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: