Мешканцям Рубіжного надаватимуть правову допомогу через соціальні мережі

Для мешканців міста Рубіжне (Луганська область) в соціальних мережах “Facebook” і “ВКонтакте” створено тематичні групи з надання безкоштовної правової допомоги

Для мешканців міста Рубіжне (Луганська область) в соціальних мережах “Facebook” і “ВКонтакте” створено тематичні групи з надання безкоштовної правової допомоги. Адмініструє їх ГО “Громадська платформа” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Юридичні консультації через соціальні мережі дають змогу більш оперативно реагувати на звернення громадян, а також допомагати мешканцям інших міст і селищ Луганської області, де немає Центрів правової інформації та консультацій”, – розповів голова “Громадської платформи” Сергій Кошель.

Нагадаємо, що на сайті “Громадської платформи” (http://ngo-ua.org/) вже рік працює онлайн-приймальня, де кожен має змогу звернутися до робітників консультаційного пункту й безкоштовно отримати кваліфіковану юридичну допомогу та допомогу у складанні позовів і заяв. За час роботи приймальні було надано понад 200 консультацій.

Контакти:
ГО “Громадська платформа”
Сергій Кошель
066 269 83 65
office@ngo-ua.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: