Мешканцям Прикарпаття надаватимуть безоплатну правову допомогу

Станіславська правозахисна група розпочала проект “Формування сталої системи надання безоплатної правової допомоги на Прикарпатті”

Станіславська правозахисна група розпочала проект “Формування сталої системи надання безоплатної правової допомоги на Прикарпатті”. Проект підтримує Програма розвитку ООН в Україні та програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту буде створено робочі групи за участю представників місцевого самоврядування для розробки рішень і процедурних документів для органів місцевого самоврядування, необхідних для функціонування у громадах системи безоплатної правової допомоги. Також заплановано провести навчально-інформаційну сесію для посадовців органів місцевого самоврядування.

Передбачається, що результатами проекту будуть ухвалені місцевими радами рішення зі створення конкретної моделі безоплатної первинної правової допомоги й виділення відповідного фінансування.
 
Крім того, в межах проекту мешканці Івано-Франківської області матимуть змогу одержати безоплатну первинну правову допомогу в Центрі правової інформації та консультацій (ЦПІК). Також працюватимуть виїзні ЦПІК у Долинському та Рожнятівському районах.

Реалізацію проекту висвітлюватимуть на веб-порталі Станіславської правозахисної групи “Право громади” (http://pravogromady.org.ua/) та в місцевих ЗМІ.
     
Адреса координаційного ЦПІК Станіславської правозахисної групи: Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 2, оф. 40.

Телефони: (0342) 731 331, 050 333 87 83, 097 96 85 775.

Графік прийому: понеділок – четвер з 9:00 до 16:00.

Контакти:
Станіславська правозахисна група
Андрій Малетин
050 333 87 83
maletyn@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: