Мешканцям Мукачева надаватимуть безкоштовну правову допомогу

3 вересня Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив “Розвиток” відкриває Мукачівський правозахисний центр із надання безкоштовної первинної правової допомоги

3 вересня Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив “Розвиток” відкриває Мукачівський правозахисний центр із надання безкоштовної первинної правової допомоги. Ініціативу підтримують Мукачівська міська рада та програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Робота центру покликана виявити правові потреби мешканців Мукачевого, поліпшити становище людей, що проживають в умовах бідності та соціально-правової ізоляції. За задумом ініціаторів, маючи можливість отримувати безкоштовну правову допомогу, бідні люди нарешті отримають можливість користуватися законом, правовою системою та юридичними послугами.

”Створення подібного центру допоможе вдосконалити механізм реалізації права кожного на безоплатну правову допомогу, адже це право закріплено у статті 59 Конституції України. Подібного правового центру в місті Мукачеве на сьогоднішній день не існує, тому ми пишаємося можливістю зробити це першими”, – сказав Олег Григор’єв, президент Благодійного фонду “Розвиток”.

Юристи фонду надаватимуть первинну правову допомогу з питань захисту права власності, соціального захисту, трудових прав, цивільних правовідносин, підприємницьких прав, права на доступ до правосуддя.

Також центр працюватиме в таких сферах:
– представництво інтересів і супровід громадян у різних інстанціях;
– підготовка й аналіз правових документів, роз’яснення законодавства та підготовка позовних заяв, скарг та інформаційних запитів;
– допомога в оформленні та поновленні документів;
– проведення освітніх заходів для підвищення рівня правосвідомості та правової культури малозабезпечених верств населення;
– правова допомога ромському населенню;
– моніторинг соціального та правового захисту незаможних, соціально незахищених верств населення, включно з ромським населенням;
– медіація для врегулювання індивідуальних і групових конфліктів з метою їх досудового вирішення.

Юридичну допомогу можна буде отримати щодня з понеділка по п’ятницю. Прийом громадян з 10:00 до 15:00 за адресами: пл. Миру, 17/12, і вул. Поштова, 18 (ромський табір).

Контакти:
Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив “Розвиток”
(03131) 3 84 32
info@rozvitok.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: