Мешканцям Миколаєва презентують механізм впливу на якість житлово-комунальних послуг

17 травня о 15:00 у Миколаєві відбудеться засідання Експертно-громадської ради при міськвиконкомі

17 травня о 15:00 у малому залі Миколаївського міськвиконкому (вул. Адміральська, 20) відбудеться засідання Експертно-громадської ради при міськвиконкомі. Співорганізатором заходу є Фонд розвитку міста Миколаєва, який представить напрацювання в межах проекту “Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Під час заходу буде презентовано аналітичне дослідження “Механізм впливу жителя міста на якість житлово-комунальних послуг у м. Миколаєві”. У ньому проаналізовано місцеву нормативну базу на предмет наявності механізмів впливу громадськості на надання ЖК-послуг і їх якість.

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: