Мешканцям Кам’янця-Подільського почали надавати безкоштовну правову допомогу

У місті Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) відкрито Центр правової інформації та консультацій

25 червня у місті Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) відкрито Центр правової інформації та консультацій (вул. Князів Коріатовичів, 9). Центр створено в межах пілотного проекту з надання безоплатної первинної правової допомоги бідним верствам населення, який утілює Асоціація юристів Кам’янець-Подільського за сприяння міської ради та міськрайонного управління юстиції та за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Центрі малозабезпечені громадяни мають можливість безкоштовно отримати правову допомогу. Консультанти нададуть інформацію про можливості вирішення проблеми, про механізми захисту порушених прав і про правові можливості відстоювання інтересів, про державні структури, які можуть сприяти вирішенню конфліктів.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, вихідні дні – субота, неділя. Телефон/факс: (03849) 5 19 11.

Контакти: Асоціація юристів Кам’янець-Подільського, Максим Ільчишен, (03849) 5 60 69

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: