Мешканцям Білозерщини надаватимуть допомогу у випадках домашнього насильства

Мешканцям сіл Білозерського району Херсонської області надаватимуть правову допомогу у випадках домашнього насильства

Мешканцям сіл Білозерського району Херсонської області надаватимуть правову допомогу у випадках домашнього насильства. Про це 21 лютого в селі Радянське заявили учасники відповідного круглого столу, який провів Білозерський районний осередок ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу домовилися, що відтепер у сільській раді, фельдшерських пунктах, школі, ДНЗ й пункті охорони громадського порядку села Радянське жителі селищ Радянське, Молодецьке, Грозове, Паришеве та Червоний Поділ зможуть отримати інформацію про допомогу у випадках домашнього насильства. Також було вирішено поширити інформаційні матеріали та поставити плакати з контактними даними Центру правової інформації та консультацій.

Фахівець із соціальної роботи Галина Мєняйко зауважила: “Випадки насильства в сім’ї трапляються в нашому селі, але потерпілі дуже рідко звертаються по допомогу, їм соромно, вони бояться розголосу, а коли ми пропонуємо допомогу, вони відмовляються”.

Зі свого боку, шкільний соціальний педагог Віта Дерен зазначила: “Значно легше допомогти дітям, які потерпають від насильства. Законодавство дає більше можливостей для їх захисту та впливу на батьків. А от із жінками-жертвами значно важче. Як ми можемо допомогти жінці, якщо вона не звертається по допомогу, не хоче писати заяву, терпить?”
 
Менеджер Центру правової інформації та консультацій Елла Петренко наголосила: “Звісно, ми не зможемо одразу вирішити проблему домашнього насильства, але хоч маленькі кроки в цьому напрямі треба робити. І якщо жінки дізнаються про те, що цю проблему можна вирішити і є організації, які в цьому допоможуть, у майбутньому вони обов’язково скористаються цією можливістю”.

Наостанок сільський голова Андрій Федак сказав: “Цю проблему треба вирішувати разом, і ми готові до співпраці в цьому напрямі. Сільська рада забезпечить інформування жителів про послуги Центру”.

Контакти:
Білозерський районний осередок
ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку”
Елла Петренко
(05547) 33 768
mcrr-bilozerka@i.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: