Мешканців Рубіжного найбільше непокоять стан інфраструктури й вартість комунальних послуг

Незадовільний стан інфраструктури й високі тарифи на комунальні послуги – основні проблеми, що хвилюють мешканців міста Рубіжне (Луганська область)

Незадовільний стан інфраструктури й високі тарифи на комунальні послуги – основні проблеми, що хвилюють мешканців міста Рубіжне (Луганська область). Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке провела ГО “Громадська платформа” в січні-лютому за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах дослідження активісти опитали 300 мешканців міста, а також провели контент-аналіз публічної інформації. Значна частина опитаних прагне подальшого розвитку інфраструктури, ремонту доріг, будинків (70%). 55% респондентів назвали головною проблемою міста високі тарифи на комунальні послуги, а 40% наголосили, що гострою є проблема безробіття в місті. Крім того, у п’ятірку найбільш актуальних питань, які потребують термінового вирішення, входять ефективність розподілу й використання місцевого бюджету (25%), а також забрудненість довкілля та проблеми екології (15%).

Контакти:
ГО “Громадська платформа”
Сергій Кошель
066 269 83 65
office@ngo-ua.org

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: