Мешканців Ізмаїла заохочують допомагати тяжкохворим

У місті Ізмаїл (Одеська область) проходить інформаційна кампанія, спрямована на розвиток благодійництва у сфері паліативної допомоги

У місті Ізмаїл (Одеська область) проходить інформаційна кампанія, спрямована на розвиток благодійництва у сфері паліативної допомоги. Проект “Усією громадою” здійснює Ізмаїльська міська громадська організація “Право на майбутнє” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах кампанії волонтери роздають брошури та продають по 2 гривні наклейки “Я не байдужий!”, “Чужих дітей не буває”, “Моя хата не скраю”.

Громадські активісти збирають кошти на лікування 5 дітей, хворих на гемофілію. Уже зібрано 4 тис. грн. На лікування однієї дитини потрібно 6,5 тис. грн на місяць.

ІМГО “Право на майбутнє”
099 419 14 92
pravonamay@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: