Мешканці волинських сіл обговорять розвиток місцевих туристичних маршрутів

24 жовтня об 11:00 у сільській раді села Рудка-Козинська (Рожищенський район Волинської області) відбудеться обговорення спільних ініціатив мешканців сіл Переспа, Любче, Рудка-Козинська та Козин із розвитку народних ремесел і створення спільних туристичних маршрутів

24 жовтня об 11:00 у сільській раді села Рудка-Козинська (Рожищенський район Волинської області) відбудеться обговорення спільних ініціатив мешканців сіл Переспа, Любче, Рудка-Козинська та Козин із розвитку народних ремесел і створення спільних туристичних маршрутів. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено сільських голів, директорів будинків культури, шкіл і дитячих садків, соціальних працівників, народних умільців, бібліотекарів, активістів, журналістів.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: