Мешканці сіл Харківщини об’єдналися для прибирання лісу

4 листопада на Харківщині відбулася акція, присвячена об'єднанню сіл Валківського району для очищення лісів

4 листопада на Харківщині відбулася акція, присвячена об’єднанню сіл Валківського району для очищення лісів. Захід провела сільська рада Високопілля та ХОГО “Асоціація розвитку спільнот” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До акції залучили молодь, жителів сіл, представників місцевого самоврядування, волонтерів молодіжних організацій і ЗМІ. Загалом було зібрано цілий трактор сміття, яке потім розсортовували. Після того для учасників влаштували частування. Команди, які зібрали найбільше сміття, отримали нагороди.

Також було визначено першочергові завдання, які потрібно вирішувати в селах: збирання й утилізація твердих побутових відходів, ремонт доріг районного підпорядкування, облаштування дитячих майданчиків у селах.

Контакти:
ХОГО “Асоціація розвитку спільнот”
(057) 759 80 09

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: