Мешканці селища в Луганську вибороли собі громадський транспорт

Завдяки адвокаційній кампанії до селища Видне-1 (Луганськ) почав ходити громадський транспорт

Завдяки адвокаційній кампанії до селища Видне-1 (Луганськ) почав ходити громадський транспорт. Відповідний проект здійснює ОСН селища Видне-1. Він став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Зараз у селищі мешкають близько 2 тис. луганчан, які раніше були вимушені добиратися до міста самотужки. “Три кілометри до міста люди ходили пішки, за винятком тих, у кого є особистий транспорт. Наш комітет упритул зайнявся цією проблемою близько семи років тому. Силами жителів зроблено буквально все: від будівництва кільця автобусів до встановлення дорожніх знаків і павільйонів очікування громадського транспорту”, – розповіла Світлана Рибалкіна, голова ОСН.

За її словами, було написано багато листів і прохань у різні служби. Мер Луганська та міська влада відгукнулися на прохання. Рішенням виконкому Луганської міськради було затверджено нові паспорти постійних міських автобусних маршрутів, два з яких продовжено до селища.

При цьому громадський транспорт (автобус №197), за словами мешканців, ходить нормально, а з іншим маршрутом (№138), де надає послуги приватний перевізник, постійно виникають проблеми, оскільки транспорт ходить нерегулярно.

Щоб відстояти свої права й зібрати факти порушень із боку перевізника, жителі Видного-1 створили групу громадського контролю за роботою громадського міського транспорту.

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Тетяна Кіріллова
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: