Мешканці Миколаєва зможуть спілкуватися з владою в інтерактивному режимі

У бібліотеках Миколаєва буде обладнано інтерактивні точки доступу до мережі Інтернет і місцевого електронного документообігу

У бібліотеках Миколаєва буде обладнано інтерактивні точки доступу до мережі Інтернет і місцевого електронного документообігу. Цю ініціативу втілив Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Миколаївської міської ради.

Згідно з міською програмою розвитку електронного врядування й електронної демократії, Централізована бібліотечна система Миколаєва (ЦБС) почала підготовку до створення т.зв. інтерактивних точок доступу до місцевого електронного документообігу. Найближчим часом у бібліотеках Миколаєва до вже наявних чотирьох додадуться ще п’ять нових інтерактивних точок доступу, оснащених сучасним обладнанням і ліцензійним програмним забезпеченням. Надалі їх кількість заплановано довести до 18.

Інтерактивна точка доступу надаватиме миколаївцям публічний доступ до офіційної інформації, адміністративних послуг, забезпечуватиме електронне спілкування з владою та навчання електронної грамотності. За її допомогою відвідувач бібліотеки зможе отримати доступ до баз даних органів місцевого самоврядування та вести діалог із владою в інтерактивному режимі, отримуючи реакцію на свої запити, звернення, здійснювати операції в режимі онлайн (оплата штрафів, замовлення паспортів, продовження ліцензій і патентів, оплата комунальних послуг тощо).

Передбачено, що в інтерактивних точках доступу відвідувач буде самостійно користуватися технічним обладнанням, а на співробітників бібліотек буде покладено функції консультантів.

Крім того, на першому поверсі будівлі міськвиконкому найближчим часом буде відкрито Центр адміністративних послуг.

{qtube vid:= K_i6526EWJs w:=320 h:=240 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: