МЕШКАНЦІ МИКОЛАЄВА ОТРИМАЮТЬ ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ

27 січня 2009 р. об 11:00  у м. Миколаєві в приміщенні Обласної Універсальної Наукової Бібліотки (ОУНБ) ім. О. Гмирьова (І поверх) відбудеться відкриття Центру європейської інформації (ЦЄІ ), створеного за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України .

27 січня 2009 р. об 11:00  у м. Миколаєві в приміщенні Обласної Універсальної Наукової Бібліотки (ОУНБ) ім. О. Гмирьова (І поверх) відбудеться відкриття Центру європейської інформації (ЦЄІ ), створеного за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та згідно із Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України .

Мета Центру європейської інформації у Миколаєві — забезпечити доступ мешканців міста до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції з періодичних джерел, інформації в мережі Інтернет. Для цього у центрі обладнані Інтернет-місця, створені місця сберігання інформаційних ресурсів, організована робота консультанта з пошуку інформації. Також в рамках діяльності центру передбачено проведення інформаційно-просвітницьких заходів з тематики європейської інтеграції України.

Центр європейської інформації створений  Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України у співпраці з ОУНБ ім. О. Гмирьова.

На відкриття центру запрошуються ЗМІ, представники громадських організацій, освітяни, студенти та усі бажаючі.

У програмі заходу: виступи представників Європейської програми МФ “Відродження”; Миколаївської обласної держадміністрації — Гаркуши Олексія Миколайовича, Лусти Володимира Вікторовича, Димитрова Михайла Федоровича; керівників та організаторів ЦЄІ у Миколаєві — Стеценка Миколи Станіславовича, Богзи Надії Федорівни, Моісеєвої Наталії Володимирівни; презентація інформаційних ресурсів ЦЄІ у Миколаєві, веб-сторінки ЦЄІ на сайті ОУНБ ім. О. Гмирьова, ознайомлення з можливостями пошуку інформації про Євроінтеграцію.

Під час заходу учасники зможуть познайомитися з послугами ЦЄІ, дізнатися про плани організаторів Центру, взяти участь у обговоренні питань необхідності та своєчасності створення ЦЄІ, підготовки кадрів, обміну досвідом роботи та ін.

 

Час початку реєстрації:  10:30

Дата:  27 січня 2009 р.

Адреса заходу: м. Миколаїв, вул. Московька, 9

 

***

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні, а також пілотний ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: