Мешканці Миколаєва можуть дізнатися про адміністративні послуги через Інтернет

На офіційному веб-сайті Миколаївського міського голови розміщено інформаційні картки адміністративних послуг, які надають органи місцевого самоврядування, організації, установи та комунальні підприємства

На офіційному веб-сайті Миколаївського міського голови розміщено інформаційні картки адміністративних послуг, які надають органи місцевого самоврядування, організації, установи та комунальні підприємства. Їх розробив Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

На сайті наведено як загальний список послуг, так і перелік послуг по галузях (будівництво та ЖКГ, освіта й наука, культура, пенсійне забезпечення тощо). Кожну послугу оформлено як стандартизовану інформаційну картку, де вказано, який конкретно орган надає послугу (з контактною інформацією), хто може її отримати, які документи слід подавати, терміни надання послуги, платна вона чи безкоштовна, можливі причини відмови в наданні.

Контакти: Фонд розвитку міста Миколаєва, Михайло Золотухін, (0512) 47 34 79, frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: