Мешканці Луганщини не знають про можливість отримувати безоплатну правову допомогу в органах влади

Мешканці міста Рубіжне (Луганська область) не знають про можливість і способи одержання безоплатної правової допомоги в органах місцевої влади

Мешканці міста Рубіжне (Луганська область) не знають про можливість і способи одержання безоплатної правової допомоги в органах місцевої влади. Про це свідчать результати дослідження, яке провів Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Крім того, під час дослідження з’ясувалося, що мешканці міста, у яких обмежені можливості пересування, потребують безкоштовної правової допомоги з використанням таких засобів зв’язку, як електронна пошта, телефон, відеозв’язок.

На основі отриманої інформації буде підготовано рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо підвищення ефективності надання безоплатної правової допомоги через Центр надання адміністративних послуг.

Згідно зі статтею 38-1 закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, органи місцевого самоврядування зобов’язані надавати населенню безоплатну первинну правову допомогу.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум”
Володимир Іванов
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: