Мешканці двох будинків Калуша об’єдналися в організовані громади

У Калуші (Івано-Франківська область) створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і будинковий комітет

У Калуші (Івано-Франківська область) створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і будинковий комітет. Відповідну ініціативу реалізував Центр сприяння економічному розвитку Калущини, що виграв мікрогрант “Самоорганізація населення – крок у вирішенні локальних проблем громади”, який надав Український жіночий фонд у межах проекту “Ми змінюємо громади через об’єднання” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж п’яти місяців у межах мікропроекту відбулися три навчальні семінари та круглий стіл щодо можливостей для самоорганізації громади. Усі охочі мали змогу отримати кваліфіковану інформацію про форми самоорганізації населення та допомогу в реєстрації ОСББ.

Контакти: Центр сприяння економічному розвитку Калущини, (03472) 43 758, biscentr@kl.if.ukrtel.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: