Мережа центрів європейської інформації підсумувала роботу за 2010-2011 роки

У місті Кам’янець-Подільський відбувся Форум Мережі центрів європейської інформації України

5-8 листопада в місті Кам’янець-Подільський відбувався Форум Мережі центрів європейської інформації України (Мережі ЦЄІУ). Форум організували Товариство “Український народний дім у Чернівцях” і Чернівецький ЦЄІ “Буковина – Європа” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, яка підтримує діяльність Мережі з 2005 року.

У заході взяли участь представники 16 Центрів європейської інформації (ЦЄІ) з Вінниці, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Кіровограда, Кременчука, Луганська, Львова, Миколаєва, Рівного, Сум, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, а також офіційного партнера Мережі ЦЄІУ – Центру регіонального розвитку “Топ-Кая” (АР Крим).

Центри європейської інформації обговорили заходи, учасниками яких стали мешканці з усієї України: Європейський освітній тиждень, Проект “Волонтерство-шлях до успіху”, Конкурс “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”, День Європи під гаслом  “Я поділяю європейські цінності” за результатами якого видано методичні рекомендації із відзначення Дня Європи, вистави на тему європейських цінностей. Інші мережеві заходи було спрямовано на розвиток самих центрів: семінар-тренінг із актуальних питань європейської інтеграції для представників ЦЄІ, навчальний візит до польського міста Вроцлав.

Детальніше про Форум можна почитати тут

 

Товариство “Український народний дім у Чернівцях”
(0372) 55 58 06

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: