“Мережа партнерства—2006”

"Мережа партнерства—2006" — відкритий конкурс для громадських організацій України

відкритий конкурс для громадських організацій України

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) — найбільша національна благо­дійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США. 2006 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров’я, видавничій справі тощо.

Пріоритетним завданням Фонд вбачає забезпечення рівного доступу НУО з регіонів, зокрема з обласних і районних центрів, селищ та сіл України, до отримання донорського фінансування на реалізацію проектів у галузі розвитку громадянського суспільства. МФВ також прагне створити умови для ефективного спілкування між активними представниками третього сектора, що передбачає обмін досвідом у здійсненні успішних проектів, поглиблення співпраці та партнерства між недержавними організаціями. Для виконання цих завдань 2001 року МФВ ініціював конкурс “Мережа партнерства”, до якої ввійшли громадські організації з усіх областей України.

2006 року МФВ продовжить практику безпосередньої співпраці з НУО в усіх областях України та Автономній Республіці Крим з метою інформаційної підтримки здійснення програм і конкурсів  Фонду. МФВ запрошує до участі у конкурсі всі активні організації, які хотіли би сприяти ефективному поширенню інформації про програми МФВ та інших донорських і міжнародних організацій. Організації-учасниці “Мережі партнерства 2001-2005” охоче запрошуються до участі в конкурсі 2006 року.

 

Умови конкурсу:

За підсумками відкритого конкурсу МФВ обере по одній НУО в кожній області України (за винятком Київської і м. Києва) та у містах Севастополі й Сімферополі.

 

Вимоги до організацій-учасниць конкурсу:

 • бути офіційно зареєстрованою громадською організацією чи благодійним фондом;
 • бути здатною оперативно доводити інформацію про програми і ґранти МФВ до максимальної кількості НУО та інших зацікавлених інституцій своєї області;
 • мати досвід співпраці з місцевими НУО і неурядовими організаціями з інших регіонів України;
 • мати досвід співпраці з місцевою владою та приватним сектором;
 • мати досвід розробки та адміністрування / виконання соціальних, культурних чи освітніх проектів;
 • мати у своєму розпорядженні офісне приміщення, придатне для надання консультаційних послуг, а також необхідне комунікаційне та організаційне обладнання: телефон, факс, ксерокс, персональний комп’ютер, принтер, а також оперативний доступ до електронної пошти;
 • наявність онлайн-доступу до веб-ресурсів мережі Інтернет є перевагою;
 • наявність досвіду співпраці зі ЗМІ є перевагою.

 

Обрані за конкурсом партнерські НУО отримають від МФВ таку підтримку:

 • річний ґрант розміром 1000 доларів США для підтримки власної інституційної діяльності;
 • оперативну інформацію від МФВ й інших донорів про їх програми та конкурси;
 • роздаткову літературу й інформаційні матеріали;
 • консультативну підтримку.

 

Якщо ваша організація відповідає зазначеним вимогам і бажає взяти участь у конкурсі, просимо заповнити аплікаційну форму “Мережі партнерства – 2006”, і надіслати вашу пропозицію:

 • в електронному вигляді PR-менеджерові МФВ Артему Колеснику на адресу: kolesnyk@irf.kiev.ua з позначкою “Конкурс “Мережа партнерства — 2006”

 

Останній термін подання пропозицій — 20 січня 2006 року.

Результати розгляду пропозицій буде оголошено до 28 лютого 2006 року.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: