Мелітопольській владі закидають порушення прав співвласників багатоквартирних будинків

14 листопада в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулася прес-конференція “Країна “недовласників”

14 листопада в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулася прес-конференція “Країна “недовласників”. Захід провела Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” й Асоціація споживачів комунальних послуг “Теплий дім” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заходу розглянули порушення прав співвласників багатоквартирних будинків у зв’язку з ухваленням міськрадою рішення №29 від 02.11.2012 р. “Про затвердження єдиного реєстру будівель і споруд, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Мелітополя”.

Голова Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” Ірина Сінделі розповіла, що, незважаючи на протести громадськості та роз’яснювальну роботу, міська рада черговий раз ухвалила рішення, яким майже всі багатоквартирні будинки Мелітополя зараховано до майна громади міста, тоді як ці будинки є спільною власністю власників квартир і нежитлових приміщень у таких будинках.

Володимир Коротун, голова ГО “Теплий дім” наголосив, що вказаним рішенням порушено права десятків тисяч мешканців Мелітополя, оскільки воно дає формальні підстави для легалізації шахрайських схем заволодіння спільним майном співвласників таких багатоквартирних будинків.

Ігор Лисенко, перший секретар Мелітопольського міського комітету Соціалістичної партії України, звернув увагу на те, що, окрім багатоквартирних будинків, до реєстру комунального майна віднесено й технічні приміщення – ліфтові та котельні окремих будинків, які, за законодавством України, є майном співвласників. Він висловив занепокоєння, що це зроблено спеціально для подальшого незаконного відчуження вказаних об’єктів.

Присутні дійшли висновку, що коли спірного питання не можна буде вирішити мирним шляхом, єдиний вихід – це масове звернення до суду.

Контакти:
Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: