Мелітопольських активістів поінформують про обов’язки та професійну етику керівника ОСББ

30 березня о 13:00 у місті Мелітополь (Запорізька область) відбудеться тренінг “Обов’язки голови правління ОСББ та професійна етика керівника”, що є складовою навчального курсу “Діловодство в ОСББ”

30 березня о 13:00 у місті Мелітополь (Запорізька область), у конференц-залі офісного приміщення Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” (просп. Богдана Хмельницького, 85), відбудеться тренінг “Обов’язки голови правління ОСББ та професійна етика керівника”, що є складовою навчального курсу “Діловодство в ОСББ”. Захід проводить Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” в межах проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників Асоціації, ОСББ, місцевих громадських організацій, ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ у Мелітополі чи містах Запорізької області, а також усіх охочих.

Слухачів ознайомлять зі структурою ОСББ, його статутною діяльністю та посадовими інструкціями голови. Також буде визначено ділові й особисті риси керівника, вимоги культури поведінки та правил ділового спілкування.

Доповідачі:
– Світлана Пашетних, начальник відділу кадрів Мелітопольського олійноекстракційного заводу;
– Володимир Даниленко, заступник голови Асоціації “ВЖБМ”, голова ОСББ “Дружний будинок”;
– Ірина Сінделі, керівник проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла”;
– Олена Яцуренко, менеджер проекту.

Вхід вільний.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: