Мелітопольські експерти розглянуть поняття волонтерства

2 березня о 15:00 у місті Мелітополь (Запорізька область) відбудеться семінар “Волонтерство – поняття, мотиви та застосування”

2 березня о 15:00 у місті Мелітополь (Запорізька область), у конференц-залі Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя” (просп. Богдана Хмельницького, 85), відбудеться семінар “Волонтерство – поняття, мотиви та застосування”. Захід проводить Асоціація ВЖБМ за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в семінарі запрошують волонтерську групу, залучену до проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла”, зі складу студентів Мелітопольського інституту державного й муніципального управління “Класичний приватний університет” і Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, а також усіх охочих.

На семінарі буде розглянуто діяльність волонтерів у ході проекту, проведено навчальний тренінг “Актуальні питання з управління ОСББ” у формі ділової гри.

Промовці
– Володимир Довгий, голова Запорізької обласної громадської організації “Активна позиція”;
– Ігор Казьмін, керівник Юридичної клініки “Правова допомога”, старший викладач кафедри права Класичного приватного університету;
– Тетяна Гайдукова, завідувач відділу дистанційної освіти Класичного приватного університету;
– Володимир Даниленко, заступник голови Асоціації ВЖБМ, голова ОСББ “Дружний будинок”;
– Ірина Сінделі, керівник проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла”;
– Олена Яцуренко, менеджер проекту.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: