Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення

12 грудня у Львові відбудеться круглий стіл “Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення”

12 грудня у Львові відбудеться круглий стіл “Медико-соціальна експертиза в Україні: шляхи покращення”. Захід проводить Центр громадської адвокатури за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі у круглому столі запрошують представників громадських організацій, які працюють з інвалідами, громадських об’єднань інвалідів, медико-соціальних експертних комісій, а також зацікавлених активістів.

На круглому столі буде розглянуто проблеми проведення медико-соціальної експертизи та шляхів їх вирішення, іноземний досвід надання інвалідності, а також виклики інвалідизації та реабілітації осіб з обмеженими можливостями. Крім того, буде презентовано матеріали громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я у сфері медико-соціальної експертизи.

Витрати, пов’язані з участю в заході, відшкодовують організатори. Для участі слід до 6 грудня надіслати лист-зголошення на електронну скриньку cga@lawngo.net із контактною інформацією учасника чи підтвердити участь телефоном.

Контакти:
Центр громадської адвокатури
Оксана Коваль
097 981 27 38
(032) 244 46 59
cga@lawngo.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: