Медиків Дніпропетровщини інформують про права людини у сфері охорони здоров’я

Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації “Відкриті двері” здійснює проект “Проведення інформаційно-просвітніх кампаній у м. Нікополь і його регіоні щодо поширення знань про права вразливих верств населення серед працівників громадського здоров’я”

Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації “Відкриті двері” здійснює проект “Проведення інформаційно-просвітніх кампаній у м. Нікополь і його регіоні щодо поширення знань про права вразливих верств населення серед працівників громадського здоров’я”. Проект підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект спрямовано на впровадження правових підходів у сфері охорони здоров’я та забезпечення дотримання прав людини серед найбільш уразливих верств суспільства. Головна мета – зменшення дискримінації та стигматизації вразливих верств населення, покращення знань медичних працівників і населення щодо міжнародних стандартів прав людини у сфері громадського здоров’я.

Проект передбачає 20 тренінгів із постачальниками медичних послуг і студентами Нікопольського медичного училища. Також буде надруковано три буклети: “Права людини у сфері охорони здоров’я”, “Права хворих на туберкульоз”, “Права ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у сфері охорони здоров’я”. Буклети поширюють серед медичних працівників під час тренінгів.

Також у межах проекту в офісі Центру правової допомоги ГО “Відкриті двері” з 9:00 до 16:00 в робочі дні надають консультації пацієнтам і медичним працівникам із різних питань права, пов’язаних із наданням медичної допомоги.

Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації “Відкриті двері”
(05662) 4 29 72
opendver@yandex.ru

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: