Медичне право України: викладачі вишів обмінялися досвідом

24-26 жовтня у Львові відбувався воркшоп для викладачів курсу “Медичне право України”

24-26 жовтня у Львові відбувався воркшоп для викладачів курсу “Медичне право України”. Захід провела ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” спільно з кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу було презентовано проекти, спрямовані на вдосконалення викладання курсу “Медичне право”, проведено майстер-класи, робочі сесії, присвячені методології викладання медичного права.

У межах заходу з майстер-класами виступили міжнародні експерти професор Російської медичної академії післядипломної освіти А. Піщіта, професор Кадунського державного університету Й. Дангата та доктор права Університету імені Еразма Ротердамського А. ден Екстер. Вони розповіли про забезпечення прав людини у сфері охорони здоров’я, зокрема про згоду на медичне втручання, засади європейського медичного права й етико-правові дилеми в діяльності медичного працівника (крізь призму методології викладання).

Не менш цікавою була сесія “Роль інтерактивних методик у викладанні курсу «Медичне право»”, яку проводила завідувачка кафедри медичного права І. Сенюта. З-поміж іншого під час заходу було презентовано фільм, присвячений проблемам із реалізацією прав трансгендерних осіб.

Викладачі медичних і юридичних вишів мали змогу обговорити змістове наповнення типових навчальних програм курсу “Медичне право України”, визначити їх прогалини й недоліки.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 225 95 80
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: