Медіа клуб: «Невпевнений лідер? Роль Німеччини у світі та конфлікті в Україні»

16 червня о 14.00 у прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» (за адресою: вул. Шовковична 8/20) відбудеться Медіа клуб з відомим німецьким журналістом і телеведучим Алі Асланом. Тема розмови: "Невпевнений лідер? Роль Німеччини у світі та конфлікті в Україні".

16 червня о 14.00 у прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» (за адресою: вул. Шовковична 8/20) відбудеться Медіа клуб з відомим німецьким журналістом і телеведучим Алі Асланом. Тема розмови: “Невпевнений лідер? Роль Німеччини у світі та конфлікті в Україні”.

Організатор заходу Інституту світової політики у партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» у рамках проекту «Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc.

Алі Аслан досвідчений німецький телеведучий і журналіст, який працював у провідних світових телевізійних мережах (CNN, ABC News). Останні три роки є ведучим міжнародного ток-шоу “Квадрига” на Deutsche Welle. Окрім успішної кар’єри в журналістиці, Алі Аслан працював радником з політики і медіа у міністерстві закордонних справ та міністерстві внутрішніх справ Німеччини. Фонд Конрада Аденауера включив Аслана в перелік 40 німецьких “Завтрашніх мислителів» у віці до 40 років.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за телефон 063 138 7589, або надіслати повідомлення на електронну адресу daria.gaidai@gmail.com.

Контакти: Інститут світової політики

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: