Майже 600 мешканців Чугуївщини отримали безкоштовну правову допомогу

Експерти Чугуївської правозахисної групи підбили підсумки роботи Центру правової інформації та консультацій у Чугуєві

Експерти Чугуївської правозахисної групи підбили підсумки роботи Центру правової інформації та консультацій у Чугуєві. Центр було створено за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

З липня 2012 року по квітень 2013-го до Центру по правову допомогу звернулися 558 мешканців Чугуєва та Чугуївського району. Майже по 10% справ знадобилося звернення до суду: фахівці Центру підготували 52 позови до судів загальної юрисдикції та адміністративних судів, а також подали 1 апеляційну скаргу та 1 скаргу до Європейського суду з прав людини.

Відвідувачі отримували юридичні консультації, витяги з законів, зразки заяв, скарг і клопотань, інформаційні буклети, видані в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”. Фахівці Центру проводили виїзні правові прийоми громадян у селах і селищах району.

Експерти Чугуївської правозахисної групи спільно з юристами Чугуївської райдержадміністрації підготували 8 інформаційних буклетів (пам’яток), присвячених типовим правовим питанням, з якими часто зверталися до Центру жителі Чугуївщини. Буклети видано за підтримки Харківської правозахисної групи.

Крім того, в Чугуєві та Чугуївському районі за сприяння представників Центру було проведено низку правопросвітницьких заходів, а в місті було засновано правову бібліотеку для школярів.

Контакти:
Чугуївська правозахисна група
chpg@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: