Майже 150 ужгородських ромів отримали документи, що посвідчують особу

В Ужгороді 42 особи ромської національності отримали паспорти громадян України, 78 осіб зареєстровано за місцем проживання, 24 особи отримали свідоцтва про народження

В Ужгороді 42 особи ромської національності отримали паспорти громадян України, 78 осіб зареєстровано за місцем проживання, 24 особи отримали свідоцтва про народження. Програму паспортизації осіб ромської національності здійснює Закарпатське обласне молодіжне ромське об’єднання “Романі черхень” (“Ромська зірка”) спільно з відділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Ужгородського міського управління УМВС України в Закарпатській області за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Романі черхень” провело моніторингове дослідження забезпечення ромів Ужгорода документами, що посвідчують особу. “Ця проблема існує також і по всій області, тому в майбутньому хочемо розширити свою діяльність по Закарпатській області”, – зауважив голова організації Мирослав Горват.

Контакти: “Романі черхень”, Мирослав Горват, (050) 538 02 41, romani-cher@mail.ru

***

Програма “Рома України” спрямовує свою діяльність на інтеграцію ромського населення в суспільне життя України, зберігаючи етнокультурну унікальність ромського народу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: