Майстер-клас з відкритих даних у м. Н.Каховка

15 жовтня 2015 року о 14:20 в Новокаховськиому гуманітарному інституті Університету "Україна", м. Н.Каховка вул. Горького 9Д, відбудеться майстер-клас з відкритих даних.

15 жовтня 2015 року о 14:20 в Новокаховськиому гуманітарному інституті Університету “Україна”, м. Н.Каховка вул. Горького 9Д, відбудеться майстер-клас з відкритих даних.

Майстер-клас присвячений роботі з відкритими державними даними та веб-картографією, як інструментами по контролю за владою та участі городян в управлінні та розвитку власних міст.

Теми майстер-класу:

  • що таке Open Data – відкриті державні данні;
  • як можна їх візуалізовувати на онлайн картах;
  • як можна покращувати онлайн карти власних міст;
  • як можна самостійно створювати корисні мапи;
  • які вже існують успішні практики у цій сфері.

Це вже другий майстер-клас по цій тематиці, перший пройшов у Цюрупинську минулого місяця, на якому розроблялась онлайн мапа по контролю за вирубкою лісу. Наприкінці серпня в Херсоні проходив перший обласний OPEN DATA FORUM, де презентувались кращі практики використання відкритих даних у поєднанні з сучасними цифровими даними. Наступний крок – серія таких майстер-класів, що дозволять громадам самостійно покращувати власні ком’юніті через цифрові технології.

Організатором майстер-класу виступає Фонд “Об’єднання” у партнерстві з КП “Агенція Регіонального Розвитку”.

Майстер-клас проходить в рамках проекту “Громада: Відкрита Ініціатива”, що реалізується ХОБФ «Об’єднання», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є консолідація сил та підвищення рівня участі громад м. Херсона, Каховки, Нової Каховки, Цюрупинську та Залізного Порту в управлінні власних міст через вміле використання державних відкритих даних.

анкета для участі

З собою необхідно мати ноутбук для практичної роботи.

Контакти:Жанна Еберт, +38(099)443-54-11

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: