Майстер-клас «Lifehucks для недискримінації»

14-го травня 2016 року в MediaHub, м. Київ, вул. Суворова 4/6 о 13:30 – 15::00 під час Фестивалю Рівності «Київ на підтримку Львова – 2016» відбудеться дискусія та майстер-клас «Lifehucks для недискримінації людей з інвалідністю».

14-го травня 2016 року в  MediaHub, м. Київ, вул. Суворова 4/6 о 13:30 – 15::00 під час Фестивалю Рівності «Київ на підтримку Львова – 2016» відбудеться дискусія та майстер-клас «Lifehucks для недискримінації людей з інвалідністю».

Організатори: Кампанія проти дискримінації та ВГО людей з інвалідністю «Генерація Успішної Дії» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в межах проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації»

Ситуації, коли люди з інвалідністю стають жертвами дискримінації, часто трапляються через відсутність знань про інвалідність та коректне ставлення до людей з різними видами інвалідності. Під час практичних інтерактивних міні-воркшопів залучені експерти навчать:

  • мови, якої не чути, але яка є рідною для мільйонів людей
  • пошуку точок дотику для різноманіття
  • прийняттю нешаблонних рішень у спілкуванні

Також відбудеться показ відео «Інвалідність не обмежує!», яке зібрало понад 58 тисяч переглядів в мережі та спілкування з його героями про те, що ж насправді є обмеженням. 

«Метою проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації», що здійснюється  ВГО «Генерація Успішної Дії» в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини є роз’яснення недопустимості дискримінації людей з інвалідністю; необхідності рівного ставлення; формування у молоді розуміння  соціально-правової концепції інвалідності».

Детальніше: www.discrimi.net, www.gud.org.ua

Контакти: Юлія Сачук, керівник проекту,sachuk@gud.org.ua, +38 (063) 443 29 32

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: