МАЙДАН. СВІДЧЕННЯ КИЇВ, 2013-2014

23 лютого 18.00 в Українському кризовому медіа центрі (вул. Хрещатик, 2 Український дім) відбудеться презентація книги «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014». Видання є спільним проектом Києво-Могилянської Бізнес-Школи та видавництва «Дух і літера», реалізованим за підтримки Міжнародного фонду «Відродження.

23 лютого 18.00 в Українському кризовому медіа центрі (вул. Хрещатик, 2 Український дім) відбудеться презентація книги «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014». Видання є спільним проектом Києво-Могилянської Бізнес-Школи та видавництва «Дух і літера», реалізованим за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Ця книга є добіркою свідчень про події Революції Гідності в Україні. В ній зібрані розповіді оборонців, медиків, священників, митців, – людей різного віку та фаху, мешканців практично всіх регіонів країни. Вони були учасниками і свідками «народження нової нації».

У презентації візьмуть участь:

Леонід Фінберг, соціолог; дослідник культури; директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства; головний редактор видавництва «Дух і Літера».

Євген Бистрицький, доктор філософських наук; завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України; виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження».

Леонід Фінберг: «Ми сприймаємо підготовку та видання книги свідчень Майдану як частину великої роботи, яку здійснюють також інші учасники події – свідки та дослідники сучасної української історії. Лише всі разом ми зможемо максимально достовірно задокументувати доленосні дні для майбутніх поколінь. Цю книгу ми присвячуємо пам’яті тих, хто віддав своє життя за майбутнє України».

Свої історії про пережите на Майдані розкажуть герої цієї книги:

Олексій Сігов, аспірант Інституту Філософії НАН України ім. Г. Свовороди та Ліонського університету, випускаючий редактор видавництва «Дух і літера»

Андрій Андрушків, магістр богослов’я, відповідальний за комунікації Реанімаційного Пакету Реформ;

Олена Герасим’юк, магістр філології, поет, есеїст, автор збірки «Глухота». Лауреат премії «Смолоскип» та одна з перших резидентів «Станіславського феномену».

Роман Коляда, диякон УПЦ КП, піаніст-імпровізатор, журналіст, радіо- та телеведучий, поет.

Євген Бистрицький пояснює: «Фонд підтримав видання цієї унікальної книги, керуючись впевненістю, що всі сотні тисяч, мільйони, учасників революції Майданів набули досвіду нової України – країни, де панує свобода  та розпоряджається гідність. Завдяки Майдану сотні тисячі громадян пережили та переживають причетність до творення власного майбутнього через вічну пам’ять до героїв Небесної Сотні, шляхом власного громадського активізму та участі у демократичних реформах, які, на жаль, переживають сьогоднішню кризу, яку всі ми разом, безумовно, подолаємо, спираючись на оптимізм Майдану. Місією фонду «Відродження» є розбудова відкритого суспільства в Україні. А книга свідчень Майдану є відбитком дій людей, здатних будувати та жити у відкритому суспільстві». 

Контакти:

Радослава Чемишева, PR-координатор Міжнародного фонду «Відродження»:

chekmysheva@irf.ua, +38 050 908 24 06

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: