«Майдан. Свідчення» – презентація на Книжковому Арсеналі

21 квітня з 19.00 по 19.45 відбудеться презентація книги «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014» видавництва «Дух і Літера», яка пройде в рамках Книжкового Арсеналу.

21 квітня з 19.00 по 19.45 відбудеться презентація книги «Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014» видавництва «Дух і Літера»,  яка пройде в рамках Книжкового Арсеналу .

Книга є своєрідним сучасним літописом про події Революції Гідності, де зібрано розповіді свідків і учасників з різних частин України. Свідчення медиків, священиків, оборонців і митців фіксують усе, що відбувалося в той час, та допомагають осмислити феномен Майдану. Видання складається з трьох частин, кожна з яких охоплює певний період між ключовими подіями (30 листопада — 18 січня; 19 січня — 17 лютого; 18 лютого — 20 лютого).

Учасниками презентації будуть:

  • Леонід Фінберг, упорядник книги, головний редактор видавництва «Дух і Літера»
  • Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»
  • Геннадій Друзенко, співзасновник та керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова
  • Олександр Кравцов, керівник компанії Electrocars
  • Олена Герасим’юк, поетка, есеїстка та громадська діячка

«Майдан – знакова подія новітньої української історії, яка означила цивілізаційний вибір народу та країни. І цей вибір – європейські цінності: свободи та права людини, верховенство права і гарантії прав меншин у взаєминах суспільства та влади. Альтернатива цьому добре відома нашому народові – знищення чи паплюження національної культури, відсутність держави як інституції, що має стояти на захисті своїх громадян, безліч жертв та понівечених доль. Фіксація подій та осмислення феномену Майдану – в текстах свідчень учасників. Ми зібрали їх та представляємо на суд читачів», – каже Леонід Фінберг.

Модеруватиме зустріч Радослава Чекмишева, PR-координатор Міжнародного фонду «Відродження»

Деталі за телефоном:

+38 050 908 24 06

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: