Майбутнє Карпат визначать у Трускавці

7-8 жовтня 2010 року у м. Трускавець (Львівська область) у рамках Х Економічного Форуму «Транскордонне співробітництво. Погляд в майбутнє» відбудеться Форум Регіонів, організований Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та Львівської обласної державної адміністрації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тема цьогорічного Форуму Регіонів – «Регіональний вимір євроінтеграційних процесів». У рамках дискусійних панелей Форуму представники органів центральної влади, органів місцевого самоврядування, громадського сектору, експерти та науковці України, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини обговорять актуальні питання регіонального розвитку та його фінансового забезпечення, міжрегіональної співпраці, можливостей реалізації інфраструктурних проектів.

У рамках заходу відбудеться презентація ініціативи «Карпатський Горизонт», що активізує діалог представників центральних та регіональних влад щодо розробки програми ЄС для всього регіону Карпат на фінансову перспективу 2014-2020.

* * *

За додатковою інформацією звертатися до: Галини Литвин, тел. 0979512558, eku@ukr.net

Програму заходу, а також інформацію щодо акредитації журналістів Ви зможете знайти на сайті: www.lvivforum.com.ua

Форум Регіонів відбудеться у рамках проекту «Карпатський Горизонт 2013 – обговорення перспектив операційної програми ЄС для регіону Карпат», що здійснюється Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження» та спрямований на створення сприятливого середовища для обговорення перспектив територіальної співпраці в рамках Карпатського Єврорегіону у наступній фінансовій перспективі Європейського Союзу.

Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” створена у 2007 року з метою сприяння розвитку територій української частини Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад у галузі транскордонної співпраці. Членами Асоціації є 63 органи місцевого самоврядування та їх об’єднання Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей. Більше інформації – на сайті:www.euroregionkarpaty.com.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: