Маріупольці створили свою алею пошани в Європі

8 вересня 2009 року в Маріуполі у Виставковому залі ім. Куїнджі відбулося відкриття експозиції “Видатні маріупольці, які є частиною європейської історії і сучасності. Видатні європейці, які стали частиною історії і сучасності міста Маріуполя”.

Експозицію підготовлено в межах однойменної загальноміської акції, що тривала з 6 серпня по 4 вересня 2009 року. Ініціатором акції виступила Маріупольська Спілка Молоді в партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді міської ради за підтримки постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, культури та спорту в межах проекту “Європейська перспектива”, що реалізується за сприянням Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. 

Сприяли підготовці самої експозиції управління культури та туризму міської ради, а також бібліотека ім. Грушевського.

Як показали підсумки акції, мешканці Маріуполя пишаються своїми земляками і професійну діяльність багатьох вважають значимою для усієї Європи. З понад 70 заявок організатори обрали 40 описів досягнень тих людей, які відомі за межами України. Виявилося, що найбільш широко маріупольці представлені в європейських спорті та культурі.

Після додаткових публічних дискусій організатори обрали 8 осіб, чий вплив на європейську історію та сучасність є найбільш неординарним та різноплановим, а також двох європейців, які фактично брали участь у створенні Маріуполя.

Контакти організаторів:

Улляна Токарєва, (0629) 33-52-25

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: